In Memoriam Sandra van Rijn

Op dinsdag 21 juli 2020 ontvingen wij het bericht dat ons enthousiaste TCP- en pr-commissielid Sandra van Rijn op de veel te jonge leeftijd van 43 jaar is overleden. We wisten dat deze mededeling eraan zat te komen, maar de daadwerkelijke bevestiging vervult ons met groot verdriet en een enorme verslagenheid. In al haar kracht heeft Sandra haar omgeving en ook ons de afgelopen drie jaar op de hoogte gehouden van haar dappere, zware strijd. Als het fysiek maar even mogelijk was, meldde ze zich in die periode ‘gewoon’ aan de wedstrijdtafel om met haar vaste maatjes te genieten op de racefiets. Regelmatig boekte Sandra daarbij overwinningen op zichzelf. Daar hadden en hebben we als bestuur en vereniging een grenzeloze bewondering voor. Ze bleef voortdurend nieuwe doelen stellen: nog een keer de tweedaagse fietsen, het eerste toerclubjaar van dochter Isabel beleven, een wintersportvakantie met het gezin, of met familie die droomreis naar Zuid-Afrika maken. Hoewel ze op dat moment zelf de zwaarste beproevingen moest doorstaan, reageerde Sandra altijd vol enthousiasme en bewondering op fietsprestaties en -avonturen van clubgenoten. Dat symboliseert haar karakter en kenmerkt de verenigingsvrouw die ze was. Tot het laatste moment stemde ze met de voorzitter zijn maandelijkse bijdrage voor de website af. En voor de meest recente uitgave van ons clubblad de Zadelpen verzorgde ze, met alle kracht die ze op dat moment had, nog de eindcorrectie van de opgemaakte pagina’s; tot de laatste punt en komma toe. Achter haar leven komt al na 43 jaar een punt te staan. Voor al haar fietsvriendinnen en -vrienden binnen de vereniging, voor het bestuur en de pr-commissie van Toerclub Pijnacker is het echter geen punt, maar een komma. We zullen Sandra immers blijvend herinneren als een zeer warme vrouw, een lieve trotse moeder, een wielerliefhebber pur sang en een zeer enthousiast lid van onze vereniging.

We wensen Sander, Isabel, Rosalie en overige familieden heel veel sterkte met dit enorme verlies.

Namens bestuur en pr-commissie van Toerclub Pijnacker,
Marc van Buijtene
Roger Abbenhuijs

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *